Esély Otthon kialakítása Csepregen
2022. szeptember 27. kedd, Adalbert.
1
Vissza

Választások 2022

VÁLASZTÁSI ÉS NÉPSZAVAZÁSI INFORMÁCIÓK

2022. április 3.


VÁLASZTÁSI EREDMÉNYEK


Országgyűlési választás hivatalos honlapja                                Népszavazás hivatalos honlapja

 

Helyi Választási Iroda

Vezető: dr. Balogh László jegyző

Tel.: 06-94-565-031

A szavazás napján 06-94-565-152

vagy 06-30-579-14-90

 

Az országgyűlési választással és népszavazással kapcsolatos határidők:

Választási Naptár

 

Az Országgyűlési választáshoz és népszavazáshoz kapcsolódó JOGSZABÁLYOK

KÉRELMEK magyarországi lakcímmel jelentkező állampolgároknak

KÉRELMEK magyarországi lakcímmel nem rendelkező állampolgároknak

 

Szavazatszámláló Bizottságok

 

1. számú szavazókör (Művelődési Ház) Széchenyi tér 31.

Jegyzőkönyvvezető: Vigh Ádám, dr. Dosztál Blanka

Haizler Ákos

választott tag

Maximovics Veronika

választott tag

Kovács András

választott tag

Pócza Günter

delegált tag

 Csordás Attila   delegált tag

Blaszczyk-Zakor Ilka

delegált tag

Bánfalvi István

delegált tag

 

2. számú szavazókör (Nádasdy Tamás Szakközépiskola) Rákóczi út 13.

Jegyzőkönyvvezető: Horváth-Pomázi Alexandra

 

Györke Brigitta

választott tag

Kluk Istvánné

választott tag

Gombos Miklós Ferenc

választott tag

Gergye Gábor

delegált tag

Váry Anna Zsófia

delegált tag

Mayer Bertalan

delegált tag

 

3. számú szavazókör (TGK) Kossuth u. 67.

Jegyzőkönyvvezető: Berényi Gáborné

 

Nyáriné Bencsik Piroska

választott tag

Pomáziné Molnár Marián

választott tag

Szalay Lászlóné

választott tag

Gombos Miklós

delegált tag

Lépes Gyula Zoltán

delegált tag

dr. Kettinger Ádám Ottó

delegált tag

 

 

Helyi Választási Irodához tartozó települések

 

Helyi Választási Bizottságai

 

Tömörd

Jegyzőkönyvvezető: Kurucz Enikő

 

 

 Éder Lászlóné

választott tag

 Polgárné Nikl Mária Magdolna

választott tag

 Biczó Klára

választott tag

 Horváthné Dombai Margit

választott tag

 Mércz György

választott tag

 Prisznyákné Polák Zsuzsanna

delegált tag

 Sánta Katalin

delegált tag

 Esze Dorottya

delegált tag

 

Lócs

Jegyzőkönyvvezető: Petrőczi-Horváth Andrea

 

Szabó József Gyula

választott tag

Berényi Ádám

választott tag

Lanczkorné Csikor Borbála Gizella

választott tag

Berényi Zoltán Gábor

választott tag

Varga László

választott tag

Buús Judit

delegált tag

Erdős Veronika

delegált tag

Rezessy Gergely Zoltán

delegált tag

 

 

Tormásliget

Jegyzőkönyvvezető: Bodorics Tamás

 

Horváth Csaba Attila

választott tag

Sulics Lőrincné

választott tag

Bukovics Sándorné

választott tag

Németh István

választott tag

Somogyi Lászlóné

választott tag

Végh György

delegált tag

Ruttkay Péter

delegált tag

Szőnyi Balázs

delegált tag

Készítette: KARMA Interactive