Csepreg Város Önkormányzata által ELNYERT pályázatok
2023. január 28. szombat, Károly,.

Felhívás-Jelentkezz tűzoltónak

2023. január 11.
Felhívás-Jelentkezz tűzoltónak
A Vas Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felvételt hirdet beosztott tűzoltó munkakörre

Pályázati felhívás - Petőfi Sándor Művelődési - Sportház és Könyvtár intézményvezetői beosztásának betöltésére

2022. december 19.
Csepreg Város Önkormányzata pályázatot hirdet a Petőfi Sándor Művelődési - Sportház és Könyvtár intézményvezetői beosztásának betöltésére.

Csepreg Város Önkormányzata háziorvost keres vegyes körzet ellátására

2022. november 10.
Csepreg Város Önkormányzata háziorvost keres vegyes körzet ellátására
Az önkormányzat pályázatot hirdet a területi ellátási kötelezettséggel működő, I. számú csepregi háziorvosi körzetben, vállalkozási formában, határozatlan időre szóló feladat-ellátási szerződés keretében a felnőtt és gyermek (vegyes) háziorvosi feladatok ellátásra.
Készítette: KARMA Interactive